تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

نام 8ورزشکار دوپینگی ایران به همراه میزان محرومیت

ستاد ملی مبارزه با دوپینگ میزان محرومیت هشت ورزشکار که در ماه های گذشته مرتکب تخلف دوپینگ شده اند را اعلام کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، در مسابقات داخلی همواره نمونه گیری از ورزشکاران توسط فدراسیون پزشکی ورزشی صورت می گیرد و ورزشکاران در رقابت هایی چون لیگ و مسابقات قهرمانی کشور زیر ذره بین هستند. حالا ستاد مبارزه با دوپینگ نام 8 ورزشکار را به عنوان نفراتی که آزمایش آنها مثبت شده، اعلام و محرومیت هایی را در نظر گرفته است. 

بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اسامی و میزان محرومیت این ورزشکاران با توجه به اینکه مراحل دادرسی آنها به طور کامل سپری شده، به این شرح است:

۱. سیدمحمد میری از فوتبال به دلیل مصرف ماده ممنوعه متیل هگزان آمین به مدت شش ماه( از ۲۷ دی ماه ۹۶ تا ۲۶ تیرماه۹۷) محروم شد.

۲. امیرحسین طالبی از جودو به دلیل مصرف ماده ممنوعه متاندینون به مدت چهار سال(۲۶ دی ماه ۹۶ تا ۲۵ دی ماه ۱۴۰۰ محروم شد.

۳.رضا پرستار از وزنه برداری به دلیل مصرف ماده ممنوعه فروزماید به مدت چهارسال( از۲۶ دی ۹۶ تا ۲۵ دی ۱۴۰۰) محروم شد.

۴.سیدفرید فلاح شمسی از وزنه برداری به دلیل مصرف ماده ممنوعه متاندینون به مدت چهارسال( از ۲۷ دی ۹۶ تا ۲۶ دی ماه۱۴۰۰) محروم شد.

۵. عباس زندی از وزنه برداری به دلیل مصرف ماده ممنوعه متیل هگزان آمین به مدت شش ماه(از ۲۷ دی ۹۶ تا ۲۶ تیرماه ۹۷ ) محروم شد.

۶. زهره میثمی از فوتبال به دلیل مصرف ماده ممنوعه متنولون به مدت چهار سال(۷ بهمن ماه ۹۶ تا۶ بهمن ماه۱۴۰۰) محروم شد.

۷. مسعود خرابات از جودو به دلیل مصرف ماده ممنوعه اکساندرولون به مدت چهار سال( از ۷ بهمن ماه ۹۶ تا ۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ محروم شد.

۸. علی اکبر محمدی از جودو به دلیل مصرف ماده ممنوعه نورآندروسترون به مدت دو سال( از ۱۴ بهمن۹۶ تا ۱۳ بهمن۹۸) محروم شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار