تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

اعلام اولویت های سرمایه گذاری فین استارز ۲۰۱۸

مدیرعامل فرابورس ایران از اعلام اولویت های سرمایه گذاری فین استارز خبر داد و گفت یکی از بخش های جذاب فین استارز ۲۰۱۸ مسابقه اولویت های سرمایه گذاری است که هر فرد حقیقی و حقوقی در هر نقشی، اعم از استارت آپ، کارآفرین، ایده پرداز یا شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، امکان شرکت در این رقابت را دارد.

به گزارش ایسنا، امیر هامونی با بیان اینکه فرابورس ایران اولویت های سرمایه گذاری و چالش های مطرح شده از سوی شرکت های سرمایه گذاری، هلدینگ ها، بانک ها، بیمه ها و نهادهای مالی را دریافت و از طریق سایت فین استارز منتشر کرده، گفت: در مرحله بعد راه حل هایی که از سوی استارت آپ ها و علاقه مندان در هر حوزه مطرح می شود را در اختیار سرمایه گذاران مربوط به آن حوزه قرار می دهیم.

هامونی با بیان اینکه بدین ترتیب جوایز این دور از مسابقه فین استارز، جذب سرمایه گذار است و ایده پردازانی که چالش ها را حل می کنند به طور ویژه در برنامه ارائه به سرمایه گذار و مذاکره خصوصی جهت عقد قرارداد به سرمایه گذاران معرفی خواهند شد، گفت: ایده پردازان باید بهترین راه حل ها را در جهت اولویت ارائه شده توسط سرمایه گذاران در قالب مدل کسب و کار معرفی تا بتوانند در ادامه مراحل توافق با سرمایه گذار را طی کنند.

وی در همین زمینه افزود: از سوی دیگر سرمایه گذار هم در صورتی که ایده مناسبی در جهت اولویت سرمایه گذاری یا رفع چالش وی مطرح شود بررسی های دقیق تر روی تیم را جهت مشارکت یا تملیک انجام خواهد داد.

مدیرعامل فرابورس مواردی همچون فناوری های نوین در کشف تقلب در حوزه افشای شرکتی، کشف پول شویی، اپلیکیشن های معاملات اوراق بهادار برای کاربران عمومی و فناوری های نوین مرتبط با تحلیل داده در بازارهای مالی را برخی از اولویت های سرمایه گذاران برشمرد. شایان ذکر است فهرست کامل چالش ها و اولویت ها از طریق سایت فین استارز در دسترس عموم قرار گرفته است.

هامونی در ادامه اولویت های سرمایه گذاری شرکت های سرمایه گذاری، هلدینگ ها، بانک ها، بیمه ها و نهادهای مالی را در پنج حوزه چالش های فین تکی نهادهای مالی، بانک ها و بیمه ها، ناشران اوراق بهادار، سرمایه گذاران اوراق بهادار، نهادهای اجرایی و ناظران بازار پول، بیمه یا اوراق بهادار مثل سازمان بورس، بورس ها و سپرده گذاری مرکزی دسته بندی کرد.

وی با اشاره به اینکه دریافت اولویت های سرمایه گذاری و چالش ها از سوی سرمایه گذاران ادامه داشته و در حال تکمیل است، افزود: در نشستی که روز گذشته با هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری داشتیم، این شرکت ها نیز اولویت های سرمایه گذاری ویژه خود را مطرح کردند. افزون بر این از حسابرسان معتمد سازمان بورس و اوراق بهادار و استادان حوزه حسابرسی نیز دعوت کردیم که اولویت های سرمایه گذاری خود را در حوزه حسابرسی مطرح کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار