تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

تصویب خرید بیش از هفت میلیارد ریالی کتاب

هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه ۵۸۶، خرید ۷ میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال کتاب را تصویب کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسه ۵۸۶ هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  خرید  ۲۳۶ عنوان کتاب در ۳۳ هزار و ۹۰۰ نسخه به مبلغ کل ۷ میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال به تصویب رسید.

عناوین کتاب‌های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در تارنمای هیأت انتخاب و خرید کتاب به نشانیhttp://mof.farhang.gov.ir /fa/home/book   بارگذاری شده است. ناشران تا سه ماه بعد از اعلام کتاب‌ها در سایت مهلت‌ دارند تا به‌ انبار  و تحویل‌ کتاب و مدارک لازم مراجعه کنند.

ناشران بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی‌شان همراه با کتاب‌های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار کتاب درجاده مخصوص کرج، کیلومتر ١٠، روبروی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبروی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید) ، مراجعه  و پس از تحویل کتاب‌ها و دریافت رسید انبار،  به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارتخانه  مراجعه و  مدارک  لازم  را به مسئول ذی‌ربط تحویل دهند.

ناشرانی که بخشی از مصوبات‌شان جزو انتخاب‌های کانون فرهنگی مساجد است نیز  قبل از مراجعه به انبار عمومی،به انبار مرکزی ستاد اقامه نماز در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گلها، مجتمع سازمان نهضت سواد آموزی، مراجعه کنند.

ناشران می‌توانند برای کسب اطلاعات با این شماره‌ها ٣٨٥١٣٠٤٩، ٣٨٥١٢٨٥٠ و ٣٨٥١٢٩٩٤ تماس بگیرند.

به نقل از ایسنا

https://goo.gl/SFFESc

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار