تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

حافظ به انتخاب ابراهیم رها/ تقویم ۹۷ با ممیزی آمد!

حافظ به انتخاب ابراهیم رها/ تقویم ۹۷ با ممیزی آمد! حافظ به انتخاب ابراهیم رها/ تقویم ۹۷ با ممیزی آمد!

به گزارش خبرنگار مهر، این محصول فرهنگی نه به شیوه کتاب که همانند تقویم‌های دیگر با مجوزی که اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برای انتشار تقویم‌ها صادر می‌کند، منتشر شده است.

در واقع این اثر که شاید بهتر باشد آن را «کتاب – تقویم» بنامیم، به این شکل تدوین و منتشر شده که در هر ورق، صفحه چپ به تقویم و صفحه راست آن به همین «حافظ به انتخاب ابراهیم رها» و اختصاص یافته که در واقع سوالاتی است چهارگزینه‌ای درباره عباراتی سانسورشده از برخی ابیاتی که رها از دیوان حافظ انتخاب کرده است.

این پرسش‌های طنزگونه همراه است با تصویرهای متناسب با بیت مورد سوال در هر صفحه. ابراهیم رها، خود در مقدمه کوتاهی که برای این «کتاب – تقویم» نوشته، با همان نثر طنز خود آورده است:

«انتشارات روزنه از من خواست برای تقویم سال ۱۳۹۷ بنویسم. نوشتتم! ارشا کلش را از بیخ رد کرد. یعنی من بعد از بیست و سه جلد کتاب مجوزدار و منتشرشده در دولت‌های مختلف با آدم‌ها و مسئولین متفاوت، هنوز در گدایی‌ام شب جمعه را گم می‌کنم!؟… من چون حرف‌های خوب و بامزه‌ام قلوه کن شد و کار به اخذ مجوز نائل نیامد، برای انتشارات روزنه «حافظ به انتخاب رها» را به شیوه خودم نوشتم برای تقویم سال ۱۳۹۷ هر چند ما خودمان یک پا تاریخیم!»

تقویم «الا یا ایهال هر چی» بدون شناسنامه نشر و بدون درج قیمت، به بازار آمده است.

به نقل از مهر

https://goo.gl/SSX2pc

۱۸ اسفند ۱۳۹۶

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار