تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

«حوض نقره‌ای مهتاب» منتشر شد

کتاب «حوض نقره‌ای مهتاب»، مجموعه داستان‌های مرسده کسروی را شامل می‌شود که از سوی انتشارات پیدایش منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، در خلاصه‌ کتاب «حوض نقره‌ای مهتاب» آمده است:  «آمدم بپرسم پس استیومک کجاست که خودش گفت:شوهرم با یک دختر اسپانیایی ازدواج کرد و رفتن کاتالونیا. کاتالونیا اصلا کجای نقشه‌جغرافیا بود؟ فکر کردم دنیا می تواند خیلی بزرگ تر از حیاط خانه‌ قدیمی ما باشد، خیلی بزرگ تر از سفره ای که ما هرروز شش نفری دورش می‌نشستیم و آسمان همه جای دنیا اصلا همان رنگ آسمان بالای سر ما نیست.

«شبی که عزرائیل شدم؛ دیو من، صنعان تو؛ دروغگو دشمن خدا؛ باران موکل؛ مرد و مردانه؛ قهر قهر تا قیامت؛ قربانی؛ میهمانی از آمریکا؛ از ما بهترون و خانه قهرش آمده» داستان‌هایی هستند که در این مجموعه آمده اند.

تازه ترین عنوان از مجموعه داستان بزرگسال این نشر، دومین اثر تالیفی مرسده کسروی است. نخستین اثر وی با نام «زرد کادمیوم و داستان‌های دیگر» در نهمین دوره‌ مسابقه‌ داستانی جلال آل احمد نامزد دریافت جایزه در بخش داستان کوتاه شد.

کتاب «حوض نقره ای مهتاب»، مجموعه داستان های مرسده کسروی است که از سوی انتشارات پیدایش در ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۱۲ هزار تومان منتشر شده است.

به نقل از مهر

https://goo.gl/oVGcgC

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار