تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

سیتی درلندن پرچم فتح جزیره را محکم کوبید

سیتی زن ها موفق شدند با 3 گل آرسنال را مغلوب کنند تا با انتقام گرفتن شکست سال قبل، اولین جام فصل را فتح کنند.

به گزارش تابناک ورزشی، بازی کاملا هجومی آغاز شد و گرچه مالکیت با سیتی بود اما جدی ترین موقعیت بازی را ابتدا آرسنال خلق کرد که اوبامیانگ در میان ناباوری آن را از دست داد. پس از گذشت چند دقیقه که بازی آرام دنبال می‌شد، سیتی توسط آگوئرو با پاس گل براوو به گل رسید. آرسنال در اولین واکنشش به این گل، یک ضربه آزاد روانه دروازه براوو کرد که البته کلودیو مهارش کرد. ادامه نیمه اول هیچ موقعیت خطرناکی نداشت. به جز صحنه‌ای که اوبامیانگ در حالی که می‌رفت با براوو تک به تک شود، در کورس با کمپانی کم آورد. سیتی نیمه اول را برد.

منچسترسیتی - آرسنال - فینال لیگ کاپ

نیمه دوم متعادل تر دنبال شد. دو تیم تا حدودی عقب کشیده بودند. در اولین اتفاق مهم، فرناندینیو مصدوم شد و به بیرون رفت. پس از چند خطا و ارسال، این کمپانی بود که روی یک کرنر جالب، گل دوم را هم به ثمر رساند. آرسنال از هم پاشیده نشان می‌داد و سیتی با استفاده از پرس سنگین از جلو، به گل سوم هم رسید. این بار داوید سیلوا بود که گلزنی کرد. آرسنال به دنبال کاهش اختلاف برآمد و در اولین موقعیت شوتی سنگین توسط ژاکا روانه دروازه کرد که به بیرون رفت. نمایش ضعیف و بی روح آرسنال ادامه داشت و این تیم اصلا انگیزه‌ای برای جبران نشان نمی‌داد. نهایتا بازی با همان سه گل به سود سیتی خاتمه یافت تا پپ به اولین جامش در انگلیس دست پیدا کند.

شرح گل‌ها
آرسنال 0-1 منچسترسیتی | سرخیو آگوئرو (19) | شروع بازی از براوو با حرکت خوب آگوئرو همراه شد تا او در فرصتی تک به تک با یک ضربه نرم از بالای دست اوسپینا توپ را وارد دروازه کند.

آرسنال 0-2 منچسترسیتی | وینسنت کمپانی (58) | کرنر متفاوت. دی بروین پاس رو به عقبی برای گوندوعان ارسال کرد. شوت او در بین راه به پای کمپانی برخورد کرد و آرام آرام وارد دروازه شد.

آرسنال 0-3 منچسترسیتی | داوید سیلوا (65) | حرکت خوب دنیلو پشت محوطه جریمه با پاس عمقی او برای سیلوا همراه شد تا شوت دقیق او به کنج دروازه اوسپینا برود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار