تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

دکتر نیلی در جشنواره بنیاد حامیان دانشگاه تهران تأکید کرد / ضرورت حضور دانشجویان در عرصه کارآفرینی کشور

رئیس دانشگاه تهران با تأکید بر اینکه دانشجویان باید بتوانند خود منشا کارآفرینی در کشور باشند گفت این موضوع در چشم انداز دانشگاه مورد تأکید قرار گرفته است. 

به گزارش ایسنا، دکتر محمود نیلی احمدآبادی در پنجمین جشنواره خیرین و واقفین دانشگاه تهران، جایگاه خیرین در آموزش عالی کشور را مهم خواند و گفت: وقتی کارآفرینان به دانشگاه وارد شوند، دستیابی به یکی از اهداف دانشگاه که کارآفرین تر شدن است، تسریع تر می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه امروز اثرات حضور خیرین در دانشگاه تهران به وضوح کاملاً مشخص است و تا به امروز اقدامات ارزنده ای انجام داده اند.

رئیس دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: مبالغ جمع آوری شده در جشنواره خیرین و واقفین دانشگاه تهران از سوی خیرین مهم تلقی نمی شود بلکه آنچه مهم است مشارکت و تعداد خیرین در دانشگاه ها است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار