تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

دیدگاه مردم شهرهای بزرگ کشور درباره اخبار صدا و سیما

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بر اساس آخرین نظرسنجی انجام شده در مورد مراجعه مردم به منابع مختلف خبری در فصل پائیز سال جاری، 74/9 درصد از پاسخگویان اعلام کرده‌اند برای کسب خبر، بیشتر از  صداوسیما استفاده می‌کنند.

دیدگاه مردم شهرهای بزرگ درباره اخبار صدا و سیما

بنابر این نظرسنجی که مرکز پژوهش و سنجش افکار عمومی صدا و سیما از افراد 15 سال به بالای تهران و 30 مرکز استان اجرا کرده، 79/7 درصد از پاسخگویان در پائیز امسال شنونده و بیننده اخبار صدا و سیما بوده‌اند. از این میزان سهم اخبار سیما 77/4 درصد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 1/6 درصد رشد داشته است.

مطابق نتایج این نظرسنجی بخش خبری 20:30 شبکه دو سیما با 40/9 درصد، بیشترین بیننده را در میان بخشهای مختلف خبری سیما داشته است.

دیدگاه مردم شهرهای بزرگ درباره اخبار صدا و سیما

پاسخگویان به ترتیب موارد زیر را دلیل ترجیح  صداوسیما به سایر منابع خبری در کسب اخبار مورد نیاز خود اعلام کرده‌اند:

55/4 درصد سرعت در خبر رسانی 47 درصد صحیح و واقعی بودن 44/7 درصد جامع و کامل بودن 40/8 درصد توجه به نیازهای خبری مردم 39/7 درصد رعایت بی طرفی در ارائه اخبار

دیدگاه مردم شهرهای بزرگ درباره اخبار صدا و سیما

همچنین 66 درصد از پاسخگویان اعلام کرده‌اند در صورت وقوع رویدادی که اخبار متناقضی درباره آن وجود داشته باشد، به صداوسیما اعتماد بیشتری می‌کنند.

انتهای پیام/

نظر مردم ایران درباره اخبار صدا و سیما

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار