تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

قدرت الله نوروزی ؛ قدرت نه گفتن دارد!

شهردار اصفهان در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، قدرت الله نوروزی امروز در جمع اصحاب رسانه گفت : باید با سنجش درست درخواست‌ها و نیازهای اکثریت مردم، طرح های باقی مانده را انجام دهیم و علمی، دقیق و حساب شده حرکت کنیم.

وی بیان داشت: با توجه به این مهم باید تغییراتی در سازمانهای شهرداری در راستای چابک سازی آنها انجام شود تا در نهایت افراد شایسته چه زن و مرد در بخش های مدیریتی و شهرداری اصفهان مشغول به کار شوند.  

شهردار اصفهان با تاکید بر اینکه باید هزینه‌های اضافی و غیرضروری حذف شود، گفت: برای این امر از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و هیچ زخم زبانی نمی‌تواند مانع راه شهرداری اصفهان شود و در جاهایی که باید هزینه ضروری انجام شود، به طور حتم هزینه می‌کنیم.

نوروزی با اشاره به اینکه مردم به شهرداری اصفهان در خصوص برخی هزینه‌های اضافی تذکر می‌دهند، اضافه کرد: در این زمینه با اقشار مختلف گفت و گو کرده‌ و در راستای کاهش هزینه‌های اضافی اقداماتی را انجام داده‌ایم، البته نیاز به زمان بیشتری داریم.

وی گفت : من فردی هستم قدرت نه گفتن دارم و کمک به نهاد ها و هیات های مذهبی اولویت کاری من نیست ؛ اولویت من در مدیریت شهری پرداخت حقوق کارکنان شهرداری است و اگر این پرداخت به درستی انجام شد نوبت به کمک به نهاد ها و ادارات دیگر و هیات های مذهبی شهر می شود.

نوروزی خاطرنشان کرد: من هیات های مذهبی پر شور و نشاط را دوست دارم اما باید کارها اولویت بندی کرد. 

انتهای پیام/م

نشست خبری شهردار اصفهان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار