تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

دوربین بدون آینه‌ی نیکون پایه‌ی لنز سری Z-mount خواهد داشت

شایعات حاکی از آن است که دوربین بدون آینه‌ی نیکون دارای پایه‌ی لنز سری Z-mount با فاصله‌ی ۱۶ میلی‌متری پایه‌ی لنز دوربین تا سنسور خواهد بود.

طرفداران دوربین‌های بدون آینه روز‌به‌روز افزایش می‌یابد و شرکت‌های سازنده دوربین نیز به دلیل افزایش تقاضا در بازار دوربین‌های بدون آینه، سعی دارند تمرکز خود را بیشتر روی این دوربین‌ها معطوف کنند. نیکون که تا کنون بیشتر تمرکزش روی بازار دوربین‌های DSLR بود، آنطور که به گوش می‌رسد قصد دارد در سال ۲۰۱۸، دوربین بدون آینه‌ جدیدی را معرفی کند.

شایعاتی که از نمایشگاه CES به گوش می‌رسد، بیانگر این است که دوربین بدون آینه‌ی نیکون دارای پایه‌ی لنز سری جدید Z-mount خواهد بود.

طراحی‌شده برای دوربین‌های فول‌فریم بدون‌آینهقطر دهانه: ۴۹ میلی‌متر«Flange Focal Distance (فاصله‌ی پایه‌ی لنز دوربین تا سنسور)»: ۱۶ میلی‌متر

اما به خاطر داشته باشید که نام تجاری نهایی این پایه‌ی لنز ممکن است Z-mount نباشد، ولی اطلاعات مربوط به ابعاد آن به احتمال زیاد درست است.

برای مقایسه، نگاهی به ابعاد پایه‌ی لنز F-mount ‌نیکون و E-mount سونی می‌اندازیم:

پایه‌ی لنز F-mount نیکونقطر دهانه: ۴۴ میلی‌متر«Flange Focal Distance (فاصله‌ی پایه‌ی لنز دوربین تا سنسور)»: ۴۶.۵ میلی‌مترپایه‌ی لنز E-mount سونیقطر دهانه: ۴۶.۱ میلی‌متر«Flange Focal Distance (فاصله‌ی پایه‌ی لنز دوربین تا سنسور)»: ۱۸ میلی‌متر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار