تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

آغاز رسمی سال گردشگری EU-China

شور چین برای توسعه گردشگری خود تصمیم به همکاری با کشورهای اتحادیه اروپایی گرفته است.

مقاله‌ی مرتبط:

روز جمعه، ۱۹ ژانویه، رهبران دولت‌ها و پیشگامان امر صنعت در ونیز دور هم جمع خواهند شد تا سال گردشگری اتحادیه اروپا و چین را افتتاح کنند. دو رویداد در آن روز برگزار خواهد شد: یک نشست تجاری با حضور شرکت‌کنندگانی بسیار، از بنگاه‌های کوچک و متوسط (SMEها) گرفته تا کمیسیون‌هایی از اتحادیه‌ی اروپا و نیز برگزاری یک جلسه‌ی همزمان در Palazzo dei Dogi که در سطحی بالا برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان مهم این گردهمایی عبارتند از:

آنتونیو تجانی، رئیس پارلمان اروپادای بن، رئیس آکادمی گردشگری چینالزبیتا بینکوسکا، کمیساریای اروپادو جیانگ، معاون ریاست گردشگری ملی چینلوکا زیا، رئیس منطقه‌ی ونوتو (Veneto Region)لوکا پاتن، رئیس اوت (Uvet)لوئیجی بروگنارو، شهردار ونیزپانسی هو، معاون رئیس و دبیر کل انجمن جهانی اقتصاد گردشگری

چین

این رویدادها شامل ایجاد شبکه‌های تجاری، برقراری ارتباط بین کسب و کارهای مهم گردشگری اروپایی و همتایان چینی و نیز گفتگو در مورد چندین طرح عملیاتی برای افزایش گردشگری بین چین و اتحادیه اروپا خواهند بود.

در سال گردشگری اتحادیه‌ی اروپا و چین، رویدادهای متنوعی برای شناسایی و تبلیغ اروپا به عنوان مقصدی برای بازار چین برگزار خواهد شد. رویداد دوم در ۶ ماه مارس در برلین و همزمان با ITB برگزار خواهد شد که بزرگ‌ترین نمایشگاه تجارت مسافرتی در اروپا است و سومین رویداد هم در ۱۶ ماه آوریل در پکن برگزار خواهد شد. رویدادهای بعدی به صورت همزمان با GEM در ماه نوامبر در لندن، CITM در ماه نوامبر در شانگهای و CITE در ماه دسامبر در چنگدو برگزار خواهند شد. هزینه‌های مالی این برنامه را کمیسیون اروپا به عهده گرفته است و توسط سازمان‌های تجاری پیشرو در اروپا، ETOA ،ETC ،ECCTA و Welcome Chinese برگزار می‌شود.

در سال ۲۰۱۶، ورود گردشگران چینی به اتحادیه‌ی اروپا به ۸٫۲ میلیون نفر رسید و انتظار می‌رود که این رقم با سرعتی بسیار بیشتر از نرخ رشد تورم، به ۱۳٫۹ میلیون نفر در سال ۲۰۲۱ برسد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار