تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

درآمد این فصل ادوبی، از مرز 2 میلیارد دلار عبور کرد

شرکت سازنده فتوشاپ، رکورد فروش این فصل را شکست.

ادوبی روز پیش نتایج مالی این فصل خود را منتشر کرد؛ طبق این گزارش، بار دیگر سازنده فتوشاپ موفق به شکست رکورد فروش سه ماهه پایانی سال شد.

غول نرم افزار درآمد سه ماهه چهارم خود را ۵۰۱ میلیون دلار یا ۱ دلار به ازای هر سهم گزارش می‌دهد. درآمد غیرتجاری GAPP این شرکت نیز در همین فصل برابر با ۲ میلیارد دلار یا به عبارتی ۱.۲۶ دلار به ازای هر سهم بود که نسبت به فصل پیش ۱.۸۴ میلیارد دلار و نسبت به سال پیش ۲۵ درصد افزایش یافته است.

در این میان وال استریت نیز به دنبال کسب درآمد ۱.۱۶ دلاری به ازای سود ۱.۹۵ میلیارد دلاری بود.

به گزارش ادوبی، درآمد غیرتجاری GAPP مجموعا در سال مالی جاری ۴.۳۱ دلار به ازای ۷.۳۰ میلیارد دلار بوده است. تحلیلگران انتظار داشتند که مجموع درآمد این شرکت در سال جاری ۴.۲۲ دلار به ازای سهم ۷.۲۵ میلیارد دلاری باشد.

ادوبی همچنین اعلام کرد که درآمد حاصل از واحد رسانه دیجیتالی که شامل Creative Cloud است، ۱.۳۹ میلیارد دلار بود که مجموع سالیانه آن ۵.۲۳ میلیارد دلار برآورد شده است. پیش از این، درآمد حاصل از Creative Cloud معادل ۱.۱۶ میلیارد دلار و درآمد حاصل از Document Cloud معادل ۲۳۵ میلیون دلار بوده است.

به گفته ادوبی، مجموع درآمد حاصل از تجربه Cloud در این فصل به ۵۵۰ میلیون دلار رسیده که نسبت به سال پیش ۱۸ درصد افزایش یافته است.

شانتانو نارایان، مدیر عامل ادوبی در این باره اظهار داشت:

مجموع سود ادوبی در فصل پایانی سال، معادل ۲ میلیارد دلار بوده است. در واقع کسب و کار قدرتمند ما با ایجاد فضایی برای رشد کسب و کارهای مشتریان، ترقی می‌کند.

پیش‌بینی تحلیلگران در رابطه با سود حاصل از این طرح در فصل اول مبنی بر ۲.۰۴ میلیارد دلار بود؛ ادوبی با مجموع درآمد ۲.۴ میلیارد دلاری موفق شد از این رقم پیشی بگیرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار