تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی برگزار می شود

چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی، 5 و 6 اردیبهشت ماه 97 توسط دانشگاه علم و فرهنگ تهران و جهاد دانشگاهی برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، با توجه به اهمیت حوزه وب و سایبر، کنفرانس بین المللی وب پژوهی می کوشد تا ضمن ترسیم محورهای مهم پژوهش در وب، پژوهش هایی را که در این حوزه مهم راهبردی انجام می شود، جمع آوری کرده و پژوهشگران حوزه وب را گردهم آورد.

کنفرانس وب پژوهی تنها کنفرانس بین المللی در کشور است که به صورت ویژه روی پژوهش در حوزه وب متمرکز شده و توانسته است جایگاه ویژه ای در کشور کسب کند. واژه وب پژوهی چند سالی است که توسط مرکز وب پژوهی دانشگاه علم و فرهنگ وارد ادبیات پژوهشی کشور شده است. هر چند در کشور جشنواره ها، نمایشگاه ها و استارت آپ های متنوعی در حوزه وب برگزار می شود، اما کمتر به بحث مهم پژوهش در وب پرداخته شده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار