تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

پرونده کسر69میلیاردی مسوولان ازقراردادتبلیغات محیطی،دردادگاه انقلاب

سازمان بازرسی کل کشور در ارتباط با قرارداد ایران نوین با سازمان لیگ توضیحاتی را منتشر کرد.

به گزارش تابناک ورزشی به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، این سازمان به منظور تنویر افکار عمومی در مورد بحث قرارداد ایران نوین و سازمان لیگ فوتبال توضیحاتی را به شرح ذیل منتشر کرد.

«به اطلاع می‌رساند قراردادهای منعقده توسط سازمان لیگ فوتبال از جمله قرارداد منعقده با شرکت ایران نوین کیش در خصوص تبلیغات محیطی، به طور کامل و جامع توسط سازمان بازرسی کل کشور مورد بررسی قرار گرفته و در گزارش اختصاصی تهیه شده توسط این سازمان، نقایص موجود در قرارداد احصا گردیده که یکی از موارد آن کسر مبلغ 69 میلیارد تومان از قرارداد توسط سازمان لیگ (23 میلیارد تومان در فصل اول و 46 میلیارد تومان در فصل دوم) است. 

لازم به ذکر است این گزارش از بابت خسارات وارده به فوتبال کشور در سال جاری به دادسرای عمومی و انقلاب تهران ارسال گردیده و اتهامات مسئولین مربوطه در آن مرجع در حال رسیدگی است».

پرونده کسر69میلیاردی ازقراردادتبلیغات محیطی دردادگاه انقلاب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار