تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی در هتل پارسیان آزادی

هتل پارسیان آزادی این روزها میزبان «جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی» است. در این گزارش با غذاهایی که در این جشنواره سرو می‌شود آشنا می‌شویم.

مقاله مرتبط:

جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی از روز ۲۰ شهریور کار خود را در هتل پارسیان آزادی آغاز کرده است و تا ۲۷ شهریور ماه، جمعی از بهترین آشپزهای تایلندی، به طبخ و ارائه این غذا خواهند پرداخت.

این جشنواره در روز افتتاحیه خود میزبان سفیر و نماینده سفارت خانه‌های ۱۰ کشور بود که برای شرکت در این مراسم در هتل پارسیان آزادی حضور یافتند.

جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی

بخش بازاریابی هتل پارسیان آزادی این جشنواره را با همکاری سفارت پادشاهی تایلند به منظور معرفی غذاهای تایلندی و آشنایی مردم ایران با فرهنگ غذایی این کشور، برگزار کرده است. 

جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی

ما هم در شب دوم این جشنواره سری به رستوران هتل پارسیان آزادی زدیم و با یک گزارش تصویری به منظور آشنایی با بعضی از این غذا، همراه شما خواهیم بود.

جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندی

چترهای رنگی، از نمادهای کشور تایلندجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیسوپ نارگیلجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیکاری سبزی با مرغجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیسوپ توم یام کونگجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیسالاد مرغ تندجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیتانگ یادجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیسالاد میگوی تند و ورمیشلجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیسالاد آناناسجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیکاری سبزی با مرغجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیکاستارد نارگیل تایلندی با برنج چسبناکجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیکیک یاسمن (کیک شاه بلوط با طعم گیلاس)جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیژله نارگیلجشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیکیک ماهی تایلندی (کیک ماهی به همراه سس کاری قرمز و دیپ خیار)جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیبرنج یاسمن (برنج بخارپز با عطر یاس)جشنواره غذاهای شگفت انگیز تایلندیبیف‌ستای (رشته‌های گوشت گوساله با سس بادام زمینی خانگی و سالاد خیار)

این جشنواره تا ۲۷ شهریور ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با این غذاها به هتل پارسیان آزادی مراجعه کنند. مبلغی که باید برای استفاده از این سلف سرویس بپردازید، ۹۹ هزار تومان به ازای هر نفر است. اگر شما هم غذاهای تایلندی را امتحان کرده‌اید، تجربه خود را با کجارو و خوانندگان ما در میان بگذارید. نهاد گردشگری تایلند در ایران این جشنواره لذیذ را ترتیب داده است. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار