تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

آینده پژوهی و الگوهای کسب و کار در صنعت پخش

با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت و بهداشت و درمان، آینده پژوهی و الگوهای کسب و کار در صنعت پخش بررسی می شود.

چهارمین کنفرانس صنعت پخش با حضور وزرای صنعت و بهداشت و درمان در روزهای پنجم و ششم شهریورماه برگزار می شود. محورهای اصلی چهارمین کنفرانس صنعت پخش به آینده پژوهی و الگوهای نوین کسب و کار در صنعت پخش اختصاص دارد.

همچنین مدیریت سرمایه های انسانی، مدیریت فرآیندهای مالی و اقتصادی، مدیریت سیستم ها و روش ها و فناوری اطلاعات، مدیریت تأمین و لجستیک و مدیریت فروش و بازاریابی، از جمله سایر محورهای مورد بحث در این کنفرانس خواهند بود.

 با در نظر گرفتن نقش صنعت پخش کشور به عنوان یکی از ارکان توزیع سازمان یافته در اقتصاد کشور، کنفرانس امسال با توجه به برنامه ریزی ها و محورهای منتخب از اهمیت بالایی برخوردار است. در چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران، کانون ایران نوین، گروه صنعتی ماموت و شرکت همکاران سیستم حامیان اصلی کنفرانس هستند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار